О нас

Про нас

Інтернет-магазин «Easyparts» - це результат копіткої роботи команди професіоналів, які вже протягом 10 років допомагають автоаматорам у підборі запчастин для легкових та вантажних машин з Європи, США та країн Азії. Основний секрет нашого успіху – індивідуальний підхід та абсолютна чесність зі своїми клієнтами.


Особливості роботи інтернет-магазину «ІзіПартс»

Не знаєте, як вибрати потрібну деталь із великого асортименту представлених у нас запчастин? Зверніться по допомогу до кваліфікованих співробітників нашого інтернет-магазину. Наш персонал знає абсолютно все про область застосування та особливості тієї чи іншої запчастини. Тому будьте певні, що звернувшись до нас, ви гарантовано знайдете саме ту деталь, яка вам необхідна.

Що ще пропонує інтернет-магазин "ІзіПартс" своїм клієнтам?


Широке охоплення

Інтернет-магазин "Easyparts" обслуговує клієнтів по всій Україні. У нас ви зможете купити запчастини, перебуваючи у Києві, Дніпрі, Харкові, Вінниці, Львові чи будь-якому іншому місті нашої країни. Ми оперативно обробимо ваше замовлення та організуємо його відправлення строго в актуальні для вас терміни.


4 способи підбору запчастин

Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому впровадили на сайті 4 способи підбору запчастин, завдяки яким ви швидко зможете знайти потрібну вам деталь:

1. Покроковий – через каталог.

2. Пошук деталі за артикулом.

3. Підбір запчастин за ВІН кодом автомобіля.

4. Замовлення в телефонному режимі або електронною поштою.


Прозорі ціни

Ми працюємо без посередників, тому наші ціни нижчі, ніж більшість конкурентів.


Безкоштовна консультація

Не можете чи не знаєте, як знайти потрібну деталь? Не впадай у відчай. Кваліфіковані фахівці нашого інтернет-магазину уважно вислухають вашу проблему, допоможуть підібрати потрібну вам деталь та оперативно відправлять до будь-якої точки України.


Безпечне співробітництво

В особистому кабінеті ви завжди зможете подивитися всі свої старі та нові покупки, їх вартість, а також дізнатися про діючі знижки та акції. Ми робимо все можливе для того, щоб процес замовлення автозапчастин в інтернет-магазині «ІзіПартс» був максимально безпечним та комфортним для вас.

Інтернет-магазин "Easyparts" - це команда професіоналів, які завжди готові прийти до вас на допомогу у разі поломки вашого авто!